На Львівщині з 22:00 вечора до 06:00 ранку запровадили комендантську годину. Це передбачає заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.  

«Для пересування населеним пунктам громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, адже поліція його перевірятиме. Просимо з розумінням ставитись до такого роду заходів. Громадський транспорт у цей час доби не працюватиме. Пам’ятаймо, в країні йде війна, збільшується кількість підозрілих осіб, які можуть бути диверсантами», – зазначили в Нацполіції Львівської області.

Перепустки видаються обмеженій кількості осіб, щоб забезпечити функціонування критичної інфраструктури. Львівська обласна військова адміністрація звертається до керівників служб, установ та підприємств, організувати роботу з урахуванням дії комендантської години.

Подбаємо разом про безпеку працівників, зменшивши кількість їх нічних пересувань! Також, зменшивши навантаження на блокпости, поліції та патрульних, ми дозволимо їм виконувати якісно роботу з виявлення диверсійних груп та правопорушників.