Львівський район має достатній запас продовольства

Усі громади Львівщини активно формують місцеві продовольчі резерви для забезпечення мешканців та тимчасово переселених осіб необхідним пакетом продуктів харчування.

Фінансують формування запасів із місцевих бюджетів та завдяки гуманітарній допомозі. Відтак, завдяки цьому район зможе забезпечити себе продовольством.
В умовах війни необхідно подбати не лише про експорт, а й про те, щоб сировини для виробництва продуктів харчування вистачило для забезпечення українців необхідними продовольчими товарами.
На початку війни були певні труднощі у постачанні окремих продуктів (крупи, макарони), адже деякі підприємства у східних та центральних областях призупинили діяльність. Зараз ситуація налагоджується.
Зокрема, Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація допомагає виробництвам евакуюватися з інших областей у безпечну місцевість, аби вони продовжували забезпечувати продовольством усю країну.
До рекомендованого переліку продуктів стратегічного запасу входять:
м’ясо великої рогатої худоби;
свинина;
сіль;
пшениця;
 безалкогольні напої;
чай, кава;
 супи, бульйони (порошкоподібні, у кубиках тощо)
 дріжджі;
 дитяче харчування.
Тим часом основними соціально важливими продуктами є хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, яйця, консерви, цукор, олія, сир.
 Працюймо кожен на своєму місці – і так ми переможемо!