Усі громади Львівщини активно формують місцеві продовольчі резерви для забезпечення мешканців та тимчасово переселених осіб необхідним пакетом продуктів харчування.
Фінансують формування запасів із місцевих бюджетів та завдяки гуманітарній допомозі. Відтак, завдяки цьому район зможе забезпечити себе продовольством.
В умовах війни необхідно подбати не лише про експорт, а й про те, щоб сировини для виробництва продуктів харчування вистачило для забезпечення українців необхідними продовольчими товарами.
На початку війни були певні труднощі у постачанні окремих продуктів (крупи, макарони), адже деякі підприємства у східних та центральних областях призупинили діяльність. Зараз ситуація налагоджується.
Зокрема, Львівська РВА Львівська районна державна адміністрація допомагає виробництвам евакуюватися з інших областей у безпечну місцевість, аби вони продовжували забезпечувати продовольством усю країну.
До рекомендованого переліку продуктів стратегічного запасу входять:
м’ясо великої рогатої худоби;
свинина;
сіль;
пшениця;
безалкогольні напої;
чай, кава;
супи, бульйони (порошкоподібні, у кубиках тощо)
дріжджі;
дитяче харчування.
Тим часом основними соціально важливими продуктами є хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, яйця, консерви, цукор, олія, сир.
Працюймо кожен на своєму місці – і так ми переможемо!
Ще більше новин:
Упродовж воєнного стану передача оренди комунальних сільськогосподарських земель відбувається за спр...
Новий модуль на Порталі доброчесності
Верховна Рада України підтримала законопроект, який запроваджує можливість компенсації за знищене та...
«Писанки відродження» мандрують Львівським районом
В яких випадках потрібна екстрена вакцинація?
Громади Львівського району отримали роутери для навчальних закладів