11–12 жовтня 2024 року в Києві у Мистецькому арсеналі відбудеться найбільша бізнес-подія осені — Бізнес-фест «Зроблено в Україні», мета якого – підтримання мікро-, малих та середніх підприємств у встановленні ділових партнерств, розширенні їхньої діяльності та покращенні конкурентних переваг.
Понад 80 підприємств із різних куточків України будуть мати можливість представити свої товари та послуги відвідувачам фесту. Це унікальна можливість для підприємців заявити про себе, продемонструвати потенціал і знайти нові шляхи розвитку.
Кожен учасник/-ця отримає допомогу в створенні професійного виставкового стенду та логістичну підтримку. Для участі у Бізнес-фесті виробнику необхідно заповнити анкету до 18 год 26 вересня 2024 року за посиланням: http://surl.li/njsjvo.
Також під час заходу буде представлено національну політику «Зроблено в Україні» та детально ознайомлять учасників із її ключовими напрямами та завданнями. Зокрема, розкажуть про важливі складові цієї ініціативи, підтримку українських виробників, сприяння розвитку локального бізнесу та стимулювання економічного зростання через інновації та локалізацію виробництва.
Відвідувачі Бізнес-фесту зможуть взяти участь у майстер-класах із традиційних ремесел, подивитися модний показ від молодих дизайнерів, прослухати лекції від керівників найуспішніших компаній, відвідати дискусійні панелі про розвиток бізнес-сектору за участі представників влади та провідних експертів. Наймолодші відвідувачі матимуть веселу розважальну програму — змагання з робототехніки та інтерактивні конкурси з аніматорами.
«Запрошуємо Львівських виробників харчових продуктів приєднуватись до програми Національного кешбеку “Зроблено в Україні”, завдяки якій можна користуватись попитом покупців, який стимулює держава, збільшувати продажі власної продукції, тим самим розвиватись і стимулювати економічне становище держави», – наголосила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко.
Довідково:
Бізнес-фест «Зроблено в Україні» організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Міністерством економіки України, Торгово-промисловою палатою України та Києво-Могилянською бізнес-школою у межах проєкту «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії.