Майже 15 млн грн скерували на фінансування Програми капітального будівництва

З бюджету розвитку обласного бюджету минулого тижня на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення скерували кошти  в сумі 14,7 млн гривень.

Інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Зокрема, фінансовий ресурс спрямували для оплати робіт з будівництва школи в с. Либохори (3 млн грн), реконструкції будівлі клініки тварин на вул. К. Левицького, 65 у м. Львові (1 млн грн), на капітальний ремонт даху будівлі Словітського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів (0,8 млн грн), капітальний ремонт приміщення «Будинку літератора» та «Літературно- меморіального музею Івана Франка» КЗ Львівської обласної ради «Адміністрація державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі»» (1,4 млн грн), капітальний ремонт тиру КЗ ЛОР «Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Крут» (0,2 млн грн), капітальний ремонт приміщень КЗ ЛОР «Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Надія»» (0,1 млн грн).

Крім цього, надали інвестиційну субвенцію 13 місцевим бюджетам територіальних громад області для оплати робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту 17 об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення на загальну суму 8,2 млн гривень.

Серед найбільших це будівництво школи в с. Кореличі (1,5 млн грн), капітальний ремонт покрівлі даху НВК «Тур’янська ЗОШ І-ІІІ ступеня» (1 млн грн), капітальний ремонт приймального відділення КНП «Жидачівська міська лікарня» (0,7 млн грн), капітальний ремонт вуличного освітлення сіл Вербіж, Кагуїв, Ричагів, Гонятичі, Велика Горожанна, Новосілки-Опарські, Мала Горожанна, Трудове, Сайків, Листв’яний, Липиці, Колодруби, Павуки, Повергів, Підлісся, Криниця, Раделичі Миколаївської міської ради (1 млн грн), капітальний ремонт адмінбудинку по вул. Галицька, 7 в м. Мостиська (0,7 млн грн), реконструкція вуличного освітлення сіл Дешичі, Міженець, Кропивник, Дроздовичі, Велике Добромильської ОТГ (0,6 млн грн), а також капітальний ремонт даху Конопницького закладу загальної середньої освіти I-го ступеня Оброшинської сільської ради (0,5 млн грн) та ряд інших.

Зазначимо, що з початку року на фінансування вищезазначеної Програми  вже спрямували кошти в сумі 157,4 млн грн із 284 млн грн передбачених на рік.