k2FtbBdWr1

Нова партія вакцини «Comirnaty» прибула на Львівщину

Сьогодні на Львівщину доставили 64 350 доз вакцини «Comirnaty». Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Метод дії вакцини полягає в тому, що імунна система вчиться розпізнавати білок, який не належить людині, і починає вробляти антитіла до нього.

Детальніше про дію, склад та використання “Комірнаті” (“Пфайзер”) – за посиланням.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також саме нею рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

На Львівщині станом на сьогодні проведено загалом 1 635 094 щеплень, з них 784 826 – вакциною «Комірнаті» (Пфайзер).

«Вакцини зменшують вплив пандемії, перетворюючи спалахи на іскри, тому коли майже у всіх буде імунітет, пандемія згасне. Люди більше не будуть імунологічно вразливими і в цьому – заслуга вакцин.  Маски та соціальна дистанція можуть обмежити поширення вірусу, але вакцини залишаються нашим найпотужнішим інструментом. Завдяки їм ми можемо контролювати хворобу та забезпечити сильний імунітет проти ускладнень», – наголосив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.