k2FtbBdWr1

Максим Козицький ознайомився з виконанням ремонтних робіт на стадіоні у Самборі

Під час робочого візиту на Самбірщину голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький оглянув виконання ремонтних робіт на стадіоні імені Лева Броварського у м. Самбір. Стадіон розрахований на 2500 глядачів, тут можна буде грати у футбол та волейбол, займатися легкою атлетикою. Реконструкція проводиться в межах президентської програми «Велике будівництво». Кошторисна вартість об’єкту реконструкції – 27 835,445 млн грн.

«Поспілкувався з підрядниками, роботи на об’єкті тривають. Вартість об’єкта становить понад 25 мільйонів гривень, з них 17 мільйонів – державний бюджет. Тут можна буде займатись різними видами спорту! Поруч із стадіоном також облаштовують клас-музей імені Лева Броварського. Саме під керівництвом цього Заслуженого тренера України 40 років тому команда Самбірщини здобула найбільше досягнень у своїй футбольній історії. Стадіон імені Лева Броварського – це один з найбільш масштабних спортивних проектів на Львівщині. Його відкриття створить комфортні умови дітям для занять у спортивних секціях!», – сказав Максим Козицький.

Нагадаємо, до кінця 2021 року на Львівщині планують ввести в експлуатацію ще 6 об’єктів спортивної інфраструктури, реконструкція яких проходить в межах програми «Велике будівництво»:

● Спорткомплекс «Шахтар» у місті Червоноград
● Реконструйовані корти та майданчики зі штучним покриттям спорткомплексу ЛНУ ім. Ів. Франка
● Реконструйовані спортивне ядро та трибуни стадіону для глядачів на стадіоні ім. Є. Смука Буської ДЮСШ
● Басейн ДЮСШ “Тризуб плюс”  у Давидові
● Реконструйовані трибуни стадіону у Яворові
● Капітально відремонтований фізкультурно-спортивний комплекс “Сокіл” у Сокалі.