k2FtbBdWr1

Максим Козицький привітав медиків з професійним святом

20 червня в Україні щорічно відзначають професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України. Напередодні свята голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький разом з заступником Іваном Собком та директором департаменту охорони здоров’я Орестом Чемерисом привітали медиків та вручили їм державні нагороди і почесні грамоти.

«Бути лікарем – це покликання. Справжній лікар хвилюється за свого пацієнта, за його здоров’я, і намагається допомогти при будь-яких обставинах. Це професія, яка йде від душі. Я знаю багатьох лікарів, які повертали людей до життя. Наше завдання – допомагати вам! Особливо у такий важкий час. Професія лікаря завжди буде найбільш затребувана. Як би не змінювався і не розвивався світ, але добре серце, чуйність і покликання завжди будуть в повазі. З професійним святом, шановні лікарі!», – сказав у своєму вітальному слові Максим Козицький.

Згідно з указом Президента України № 24/2021, звання Заслуженого лікаря України присвоєно Лілії Юхимів, заступниці генерального директора комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівська обласна клінічна лікарня” – за значний особистий внесок у державне будівництво, науково-технічний, розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника Максим Козицький висловив  подяку та вручив цінні подарунки:

  • Юрію Подоляну – начальнику Військово-медичного клінічного центру Західного регіону;
  • Максиму Прикупенку – генеральному директору КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи»;
  • Ірині Ометюх – заступниці головного лікаря з медсестринства
    КНП «4-а міська клінічна лікарня м. Львова»
  • Мар’яні Черкес – лікарю-отоларингологу дитячого КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова»

«Окремо хочу висловити шану тим медичним працівникам, які віддали своє життя у боротьбі з вірусом. Загалом на Львівщині від ковіду померли 74 медичні працівники, у тому числі й ті, хто забезпечував життєдіяльність медзакладів. Їхня жертовність – це справжній подвиг, про який ми ніколи не маємо забувати. Словами важко передати ту вдячність, яку ми всі відчуваємо до медиків», – зазначив Максим Козицький.