k2FtbBdWr1

Ще одна львівська компанія презентує свої товари на ЕКСПО 2020 в Дубаї

З 1 жовтня цього року і до 31 березня 2022 року у Дубаї Об’єднаних Арабських Еміратів триває всесвітня виставка ЕКСПО 2020.

На виставці презентує свої товари ще одна компанія із Львівщини – EdPro.ua. Це український виробник обладнання для освіти, зокрема інтерактивних панелей, набору для проведення лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах Amperia EdPro, дистриб’ютор 3D-принтерів Snapmaker та програмного забезпечення mozaBook, видавець інтерактивних книг та методичних посібників.

На виставковому стенді EdPro представлено інноваційний проєкт  Amperia – набір для проведення 100% лабораторних та демонстраційних робіт з курсу електрики та магнетизму в школах, який є  єдиним освітнім проєктом серед інших представлених в українському павільйоні.

Окрім того, досягненнями компанії є:

– Інтерактивна панель EdPro Touch – прилад, що поєднує в собі функціонал проєктора, маркерної дошки, комп’ютера, планшета та телевізора в надміцному протиударному корпусі;
– Термальний сканер EdPro – прилад для безконтактного вимірювання температури у різних закладах: освітніх, медичних, коворкінгах;
– 3D-принтер Snapmaker – Три в одному: 3D-принтер, випалювач лазером та CNC станок;
– MozaBook — ексклюзивна освітня платформа – навчання за цифровими підручниками з інтерактивними 3D-моделями, освітніми відео та цікавими завданнями. Інтерактивний програмний комплекс mozaBook отримав гриф «cхвалено для використання у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладах» згідно з чинним законодавством України.

Більше про український павільйон на EXPO-2020 за посиланням. 

Програма заходів України в рамках EXPO-2020 доступна за посиланням.