k2FtbBdWr1

До уваги аграріїв: 30 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди

30 червня відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Пропоновані ділянки для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Городоцької ТГ (Тучапська с. р.) Львівського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 10,60 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 3771,12 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням.

Місце проведення торгів: Львівська область, Львівський район, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6, (сесійний зал Городоцької міської ради). Початок земельних торгів о 10:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення 07:00 – 09:40 год.

Останній день прийому заяв 23 червня до 16:30 год.

«Радимо аграріям Львівщини переглянути пропоновані лоти на офіційному веб-сайті Держгеокадастру (ознайомитись із відомостями про земельні ділянки, а також з інформацією про виконавця земельних торгів). Також можна переглянути місцезнаходження земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. Відтак, рекомендуємо агропідприємствам активніше брати  участь в земельних торгах», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.