Максим Козицький вручив державну нагороду солістці-скрипальці Соломії Івахів

_1642159393_612x321_3_0

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вручив нагороду «Заслужений артист України» Соломії Івахів – солістці-скрипальці комунального закладу Львівської обласної ради  «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика».

Нагороду Соломії Івахів присвоїли згідно з Указом Президента України за значаний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Під час нагородження Максим Козицький подякував солістці-скрипальці за значний вклад в розвиток української музики за кордоном.

”Дякую дуже за вашу невтомну та плідну працю, адже саме музика є душею народу, а поширення української музики за кордоном спонукатиме іноземних виконавців пізнавати українську культуру та надихатися нею у своїй творчості”, – сказав Максим Козицький.

Соломія Івахів нагадала на важливості поширення української музики та культури у світі.

”Моє покликання не тільки, щоб американці чули українську музику, але й щоб виконували її. Мені приємно чути виконання українських творів за кордоном і я впевнена, що ця тенденція буде лише зростати”, – сказала Соломія Івахів.

Довідково:

Соломія Івахів – скрипалька родом зі Львова, професорка скрипки й альта в університеті Коннектикут і консерваторії Лонджі Бард коледжу, артистична директорка Музичної серії МАТІ Українського інституту Америки. Скрипалька відома як солістка і виконавиця камерної музики. Її концерти транслюють Американське національне суспільне радіо та радіо «Голос Америки», Українське національним радіо та телебачення, Kитайське та Японське телебаченням. Соломія активно популяризує сучасну музику. У своєму репертуарі вона має твори, написані спеціально для неї, зокрема, скрипковий концерт американського композитора Ілая Маршалла.

Тренери ФК «Рух» організовано вакцинувалися від ковіду
Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності»
За вчора на Львівщині зафіксували понад 900 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 191 особу
Володимир Зеленський підписав закон про запобігання та протидію антисемітизму в Україні