k2FtbBdWr1

Максим Козицький вручив державну нагороду солістці-скрипальці Соломії Івахів

_1642159393_612x321_3_0

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький вручив нагороду «Заслужений артист України» Соломії Івахів – солістці-скрипальці комунального закладу Львівської обласної ради  «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика». 

Нагороду Соломії Івахів присвоїли згідно з Указом Президента України за значаний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність.

Під час нагородження Максим Козицький подякував солістці-скрипальці за значний вклад в розвиток української музики за кордоном.

”Дякую дуже за вашу невтомну та плідну працю, адже саме музика є душею народу, а поширення української музики за кордоном спонукатиме іноземних виконавців пізнавати українську культуру та надихатися нею у своїй творчості”, – сказав Максим Козицький.

Соломія Івахів нагадала на важливості поширення української музики та культури у світі.

”Моє покликання не тільки, щоб американці чули українську музику, але й щоб виконували її. Мені приємно чути виконання українських творів за кордоном і я впевнена, що ця тенденція буде лише зростати”, – сказала Соломія Івахів.

Довідково:

Соломія Івахів – скрипалька родом зі Львова, професорка скрипки й альта в університеті Коннектикут і консерваторії Лонджі Бард коледжу, артистична директорка Музичної серії МАТІ Українського інституту Америки. Скрипалька відома як солістка і виконавиця камерної музики. Її концерти транслюють Американське національне суспільне радіо та радіо «Голос Америки», Українське національним радіо та телебачення, Kитайське та Японське телебаченням. Соломія активно популяризує сучасну музику. У своєму репертуарі вона має твори, написані спеціально для неї, зокрема, скрипковий концерт американського композитора Ілая Маршалла.

Ще більше новин:

Тренери ФК «Рух» організовано вакцинувалися від ковіду
Олена Зеленська презентувала «Довідник безбар’єрності»
За вчора на Львівщині зафіксували понад 900 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 191 особу
Володимир Зеленський підписав закон про запобігання та протидію антисемітизму в Україні
Для професійно-технічної освіти розробляють нові навчальні програми
Конкурс проєктів регіонального розвитку обговорять цього тижня під час навчального онлайн-семінару