На базі Львівського обласного центру краєзнавства і туризму стартував черговий етап навчання для фахівців зі знакування велосипедних шляхів. Проект відбувається у рамках програми підтримки міжрегіональної співпраці “Змінимо країну разом”.

Навчання розпочалось ще у серпні, а цього тижня у Львові стартувала практична сесія для представників Львівщини, Дніпропетровської та Донецької областей. В межах сесії мають намір напрацювати проект концепції велосипедного шляху національного значення Львів – Дніпро – Донецьк.

«Проект спрямований на інтеграцію східних і західних регіонів України в єдиний туристичний простір. Для цього ми мусимо мати таких фахівців, які зможуть створити велосипедний шлях національного значення «Львів – Дніпро – Донецьк». Усі учасники отримають сертифікати за спеціальністю «Інструктор-методист з туризму. Знакувальник туристичних шляхів» , – розповів в.о. директора Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму Роман Гулянич.

Під час навчання також розроблять методичний посібник по знакуванню велосипедних шляхів згідно із держстандартом України.

До проекту окрім Львівського обласного центру краєзнавства та туризму залучені Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, КЗ «Верхньодніпровський палац дитячої та юнацької творчості» Верхньодніпровської міської ради Дніпропетровської області, ГО «Клуб велотуристів друзів природи «Рух».