Максим Козицький зустрівся із новопризначеним Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові

1

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із Генеральним консулом Республіки Чехія у Львові Давідом Новим.

Очільник області привітав Генерального консула з призначенням на посаду та висловив сподівання на подальшу співпрацю між Львівщиною і Республікою Чехія.

“Радо вітаю вас на Львівщині. Наша область славиться розвиненим ІТ-сектором, машинобудуванням, альтернативною енергетикою, легкою промисловістю. На Львівщині розвивається медичний туризм, щорічно до нас приїжджає близько три мільйони туристів. Ми зацікавленні у подальшій плідній співпраці із Республікою Чехія. Що стосується відносин економічних, то тут ми також бачимо великий потенціал ”, – зазначив Максим Козицький.

Принагідно очільник Львівщини подякував за постійну підтримку з боку Чеської Республіки на міжнародній арені суверенітету та територіальної цілісності України.

Своєю чергою Генеральний консул Республіки Чехія у Львові Давід Новий відзначив, що Львів є дуже гарним містом і вражає своєю архітектурою та активним культурним життям.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість обмінів між делегаціями для представлення потенціалу країн та обговорення подальших напрямів співробітництва.

Нагадаємо, з жовтня 2016 року посаду Генерального консула Республіки Чехія у Львові обіймав Павел Пашек. У кінці серпня завершився термін його повноважень на посаді.

3 травня - Міжнародний день Сонця
Визначили переможців конкурсу проєктів серед інститутів громадянського суспільства
Максим Козицький зустрівся з Головою Офісу Ради Європи в Україні Стеном Ньорловим
Україна переходить до масової вакцинації від коронавірусу всього населення – Кирило Тимошенко