Максим Козицький зустрівся з представницею громадської організації ‘’Українська громада в Нідерландах’’

Вчора відбулося вручення сертифікатів на отримання гуманітарної допомоги з Нідерландів для соцустанов Львівщини.

Представники соціальної організації «Stichting Spoetnik» з Нідерландів спільно з громадською організацією ‘’Українська громада в Нідерландах’’ передали гуманітарну допомогу вагою 11020 кг Благодійній організації – фонд «З повною довірою» для розподілення її між потребами освітнього навчально-реабілітаційного центру, геріатричних та інших інтернатних закладів Львівщини.

Під час зустрічі з координатором громадської організації ‘’Українська громада в Нідерландах’’ обговорили реалізацію всебічної підтримки вразливих верств населення, зокрема осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький висловив подяку усім, хто долучився до збору допомоги.

«Мені дуже приємно, що є такі люди, які готові допомагати, перебуваючи далеко за межами України. Вони пам’ятають звідки вони родом та з теплотою в серці думають про свою Батьківщину. Завдяки цим людям заклади соціальної сфери отримують саме ту допомогу, яка потрібна кожному з них зокрема. Дякую усім тим, хто долучився до реалізації цього проєкту», – сказав Максим Козицький.

Координаторка Громадської організації ‘’Українська громада в Нідерландах’’ Ангеліна Кучерук запевнила, що ця акція не буде одноразовою, а допомога продовжиться  й надалі.

«Цією благодійною діяльністю наша громада займається уже не перший рік. Ми співпрацюємо з нашими голландськими партнерами та проводимо подібні заходи для наших співвітчизників у Нідерландах. Допомога нашим землякам є важливою для нас і ми дуже раді, що можемо таким чином бути корисними. Я маю велику надію що наша співпраця продовжиться і надалі», – зазначила Ангеліна Кучерук.

До складу переданого вантажу входить: одяг, взуття, постіль, іграшки, меблі, побутова техніка, медичні матеріали та інше.

Гуманітарну допомогу зібрали небайдужі громадяни Нідерландів.