k2FtbBdWr1

Працівникам ДП «Львіввугілля» виплатили частину заробітної плати за березень

Шахтарі

Вчора, 27 квітня, на рахунок ДП «Львіввугілля» поступили кошти з держбюджету за програмою «Реструктуризація вугільної галузі» та від реалізації вугільної продукції.

З цих коштів було виплачено частину заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за березень, а саме 11% від березневого фонду зарплати. Про це повідомляють у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Так, станом на 28.04.2021 виплачено 68% зарплати за березень 2021 року.

Стосовно виплати заборгованості із зарплати за січень-лютий 2021 року в  ДП «Львіввугілля» проведено інвентаризацію та дані передано в Міністерство енергетики України.

Окрім того, варто зауважити, що в п’ятницю, 23 квітня, за результатами проведеної робочої зустрічі, де обговорювали питання заборгованості з виплати заробітної плати в ДП «Львіввугілля», за участі депутатів Верховної Ради України, голова облдержадміністрації Максим Козицький особисто звернувся листом до Міністра фінансів Сергія Марченка з проханням сприяти мобілізації коштів за згаданою вище бюджетною програмою з IV кварталу 2021 року для виплати заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» за січень-березень 2021 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Суб’єкти господарювання АПК можуть отримати фінансову підтримку на здешевлення відсотків за залучени...
Місцевим бюджетам виділять 68 млн грн на придбання ноутбуків для шкіл
Проєкт «ФранкоМандри+» анонсуватимуть на горі Пікуй
На Львівщині зафіксовано 568 нових випадків захворювання на коронавірус
В області відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди п'яти земельних ділянок
Тільки у Львові: до Дня міста екскурсоводи розповіли про свої улюблені локації