Малюнки школярів Львівського району будуть представлені на виставковій композиції Центробанку міста Аахен (Німеччина)

А передував цьому конкурс малюнків, оголошений Львівською районною державною адміністрацією в грудні минулого року, в якому діти мали можливість показати своє бачення співпраці регіону Аахен та Львівського району, а також наших держав вцілому.

10 переможців – учні з Кам’янка-Бузької, Городоцької, Комарнівської, Новояричівської, Рава-Руської, Оброшинської, Жовківської та Бібрської громад матимуть можливість відвідати місто Аахен під час проведення виставки, що додасть новий вимір їх творчому досвіду та збагатить їхні знання про культурну та історичну спадщину Німеччини.

Нагадаємо, в листопаді 2023 року була укладена Угода про солідарне партнерство між міським регіоном Аахен (Федеративна Республіка Німеччина) та Львівським районом. Ця угода має на меті не лише формалізувати партнерські відносини, але й створити основу для глибокої співпраці та дружби між органами управління, політичними органами та місцевим населенням обох країн.