Малюють, доглядають за тваринами, працюють у сироварні – такими є будні пацієнтів Грушківського психоневрологічного інтернату, що на Золочівщині

Зараз тут проживає 169 осіб, 59 з них переїхали зі Слов’янського психоневрологічного інтернату.

З початком повномасштабної війни та збільшенням мешканців у закладі відкрили перукарню, де пацієнти можуть підстригтись чи зробити манікюр. Щоб створити повноцінні житлові умови для усіх, тут проведуть капремонт. Для цього в обласному бюджеті до кінця року заклали 3,7 млн грн.
Від 24 лютого інтернати нашої області приймають пацієнтів, яких прогнали з рідних місцин воєнні дії росії.
Місця довелося облаштовувати в актових залах та інших приміщеннях. Дякую усім директорам та працівникам закладів, які за будь-яких умов на совість виконують свою роботу і піклуються про тих, хто не може зробити цього самостійно.
Львівщина наразі єдина область, куди продовжують прибувати евакуаційні потяги, якими привозять людей з епіцентрів бойових дій. До нас також евакуйовують вимушених переселенців автобусами. Часто приїжджають старші люди та з інвалідністю, яким потрібна стороння допомога.
Якщо ви відчуваєте, що готові стати волонтером і підтримати жителів України у складних життєвих обставинах, пишіть на електронну пошту: medpsysocial.aid@gmail.com.
Навіть одна година волонтерства може перетворитися на велике підсилення для нашої медико-психологічної допомоги.