Станом на 18 липня у 60 закладах вищої та фахової передвищої освіти Львівської області уже були готові до використання за призначенням 10 укриттів. Облаштування захисних споруд триває. Укриття впорядковують згідно з рекомендаціями фахівців ДСНС. Опісля – спеціально створені комісії перевіряють, чи відповідає стан цих об’єктів рекомендаціям.
Нагадаю, почати навчальний рік в очній формі зможуть лише ті заклади, у яких є укриття, здатні вмістити усіх учасників освітнього процесу. Якщо таких укриттів нема або їхня місткість не достатня, заклад має перейти на змішану або дистанційну форму навчання.
Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну найбільше внутрішньо переміщених осіб прихистили у себе саме заклади вищої та професійно-технічної освіти.
Зараз важливо з’ясувати, хто з цих людей може повернутися додому, зважаючи на те, що у їхніх рідних населених пунктах бойові дії припинили, а домівки вціліли. Тим ж, хто не має куди повертатися, шукатимемо інше житло.
У межах обласної Програми реалізації інфраструктурних проєктів ремонтуємо ті гуртожитки закладів професійно-технічної освіти, які потребують невеликих капіталовкладень. Як результат матимемо понад 2 тисячі місць для проживання ВПО.
Студенти повинні мати доступ до якісної освіти. Вони також мають здобувати її у безпечних умовах. Працюємо над цим.
Ще більше новин:
У Варшаві створили Центр відбудови України
Молодих жінок запрошують до участі у Школі молодих лідерок за мир
Львівщина отримала рекордну суму державної підтримки за будівництво об’єктів тваринництва
Кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення - Уряд вніс в Раду законопроєкт
241 новий випадок захворювання та 87 госпіталізованих: новини Covid-19 за добу
На Львівщині тричі сповіщали про повітряну тривогу: як минула доба в області