Виші області готуються до нового навчального року: у Львові засідала Рада ректорів закладів вищої освіти

Станом на 18 липня у 60 закладах вищої та фахової передвищої освіти Львівської області уже були готові до використання за призначенням 10 укриттів. Облаштування захисних споруд триває. Укриття впорядковують згідно з рекомендаціями фахівців ДСНС. Опісля – спеціально створені комісії перевіряють, чи відповідає стан цих об’єктів рекомендаціям.

Нагадаю, почати навчальний рік в очній формі зможуть лише ті заклади, у яких є укриття, здатні вмістити усіх учасників освітнього процесу. Якщо таких укриттів нема або їхня місткість не достатня, заклад має перейти на змішану або дистанційну форму навчання.
Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну найбільше внутрішньо переміщених осіб прихистили у себе саме заклади вищої та професійно-технічної освіти.
Зараз важливо з’ясувати, хто з цих людей може повернутися додому, зважаючи на те, що у їхніх рідних населених пунктах бойові дії припинили, а домівки вціліли. Тим ж, хто не має куди повертатися, шукатимемо інше житло.
У межах обласної Програми реалізації інфраструктурних проєктів ремонтуємо ті гуртожитки закладів професійно-технічної освіти, які потребують невеликих капіталовкладень. Як результат матимемо понад 2 тисячі місць для проживання ВПО.
Студенти повинні мати доступ до якісної освіти. Вони також мають здобувати її у безпечних умовах. Працюємо над цим.