Мандрівка Львівщиною та Україною стала головною темою номера популярного хорватського журналу

Популярний хорватський глянцевий туристичний журнал «Place2Go: magazin za suvremenog putnika» радить подорожувати в Україну: 56-й (літній) номер видання присвятили мандрівці нашою державою.

На 26 сторінках журналістка, видавець журналу і директорка найбільшої в Хорватії туристичної виставки Дам’яна Домановац розповіла про свою подорож «незнаною Україною» – Львівською областю, Львовом та Києвом, водночас познайомила читачів із українською кухнею.

«Випуск туристичного журналу із головною темою про подорожі Україною є вдалим стартом для промоції України й Львівщини зокрема у Хорватії. Вже сьогодні є домовленості з Дам’яною, яка досліджувала наш край, щодо подальшої співпраці та промоції Львівщини як туристичного напряму для хорватів у Загребі в жовтні під час виставки «Place2Go», – вважає Наталя Табака, керівниця управління туризму та курортів Львівської ОДА.

У розділі про Львівщину «Place2Go» зробили акцент на лікувальних властивостях різних видів мінеральних вод у Трускавці, історії курорту, кухні українських Карпат, а також активний та здоровий відпочинок у селищі Славську.

На сторінках про місто Львів хорватський туристичний журнал звернув увагу на заснування й «барвистий культурний образ» міста з його не менш як 765-річною історією.