k2FtbBdWr1

Медики закликають мешканців Львівщини пройти обстеження для визначення рівня цукру в крові

З 15 листопада мешканців Львівщини запрошують пройти обстеження для виявлення цукрового діабету. Про це сьогодні на брифінгу розповів керівник Львівського обласного ендокринологічного центру Юрій Вендзилович.

Пункти обстеження знаходитимуться у поліклініках міста, де усі охочі матимуть змогу проконсультуватися у лікарів-ендокринологів та сімейних лікарів. Як зазначив Юрій Вендзилович, найкраще здавати кров на рівень цукру через дві години після сніданку. Керівник ендокринологічного центру також додав, що у зв‘язку з пандемією коронавірусу у багатьох, хто перехворів на коронавірус, як правило, підіймається рівень цукру в крові, тому актуальним є своєчасне виявлення та профілактика.

«Закликаю всіх не лише упродовж наступних двох тижнів, але й упродовж року проходити обстеження для визначення рівня цукру в крові»,- наголосив Юрій Вендзилович.

Ця акція відбувається щорічно упродовж двох тижнів. Її метою є інформування мешканців області про необхідність регулярних обстежень рівня цукру в крові.