На базі однієї з лікарень Львівщини запрацює спеціалізована клініка протезування та реабілітації Superhumans Center

Серед членів правління – перша леді України Олена Зеленська. Ця клініка спеціалізуватиметься на протезуванні та реабілітації пацієнтів першочергово – людей, які постраждали внаслідок воєнних дій російської федерації на території України.

При клініці працюватиме навчальний центр, де українських спеціалістів навчатимуть найкращі медичні фахівці з усього світу. Працюватиме більше ніж 100 найкращих лікарів зі США та ЄС.

– Ми цінуємо кожне життя. Ми боротимемося за кожну людину й за те, щоб вона відновилася після будь-якої травми, щоб мала всі можливості для повноцінного та щасливого життя. – Наголосила Олена Зеленська.

У межах проєкту проведуть реконструкцію медзакладу. Почати приймати пацієнтів планують у січні-лютому 2023 року.

Дякую за такий важливий та потрібний проєкт ініціаторам – Stavnitser Andrey та Філіпу Грушку.

До створення Superhumans Center уже долучилися співак Sting і його дружина, кінорежисерка Trudie Styler, CEO та президент фонду родини Richard BransonVirgin Unite Jean Oelwang, актор Лієв Шрайбер, відомий американський винахідник та інноватор, засновник компанії Not Impossible Мік Ебелінг, американський черепно-лицевий хірург Пітер Константино, кандидат медичних наук, кардіолог, головний лікар Edem Clinic Oleksii Bashkirtsev.

Це вагомий проєкт для допомоги нашим співгромадянам, який планують масштабувати й на інші області. В добру путь із доброю справою!

На фото: візит Олени Зеленської та Віктора Ляшка у лікарню, на базі якої запрацює Superhumans Center.