k2FtbBdWr1

Мешканці області продовжують отримувати відшкодування за впровадження відновлюваних джерел енергії

Вчора, 14 грудня відбулось чергове засідання комісії з питань відшкодування з обласного бюджету частини вартості обладнання, що використовує відновлювані джерела енергії та яке придбане й установлене фізичними особами за власні кошти в межах «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки».

Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації.

На засіданні розглянули 7 заявок від жителів Львівщини, за результатами яких прийняли рішення про відшкодування 105 тис грн.

Загалом, з початку року Програмою скористалися 68 жителів області.

У 2021 році фінансування цього напрямку «Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки» завершене. На нього було передбачено 1,1 млн грн.

«Використання відновлюваної енергії допомагає збереженню навколишнього середовища та зменшує кількість шкідливих викидів, тому вказана Програма є стимулом до використання відновлюваних джерел енергії», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та ЖКГ Богдан Кейван.

На сьогодні 1794 власники приватних домогосподарств на Львівщині встановили сонячні електростанції, загальною потужністю 42,70 МВт. З початку року сонячні установки згенерували понад 35 млн. кВт*год електроенергії. Вироблену електроенергію використовують для власних потреб, а надлишок відпускають в мережі енергетичних компаній за «зеленим» тарифом.

Spread the love