58 громад Львівщини отримали сертифікати на ноутбуки

Учора під час підсумкової зустрічі «Освітньої академії» вручили сертифікати на ноутбуки керівникам відділів освіти та керівникам закладів.

ся передана освітянам області техніка закуплена за кошти державної субвенції. Зокрема, для вчителів Львівщини на засадах співфінансування закупили 4042 ноутбуки для 581 школи. Для цього залучили понад 67 мільйонів гривень. З місцевих бюджетів  громад додали майже 14 мільйонів гривень. Сума витрачена на кожен ноутбук становила 17 тисяч гривень.

”У межах підсумкової зустрічі «Освітня академія» ми сформували пріоритети Львівщини в галузі освіти на 2022 рік. Адже наразі багато громад Львівщини – в процесі розробок стратегій, тому їм важливо правильно розставити пріоритети та скерувати зусилля на розвиток дітей та молоді”, – сказав голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

Нагадаємо, для боротьби з COVID-19 та його наслідками в освітніх закладах у Держбюджеті-2021 виділили 1 млрд гривень. З них 980 млн грн призначили на придбання ноутбуків. У межах програми планували закупити 60 тисяч ноутбуків і забезпечити технікою вчителів у 24 областях та Києві. Загалом з держбюджету на закупівлю техніки для вчителів виділили 980 млн гривень