Мешканці Старого Самбора ознайомились із творчістю Львівського Бояна

_1631625854_612x321_3_0

Днями благодійна організація «Фундація «Андрей» провела чергову мистецько-концертну програму «… ЩОБ СЛУЖИТИ РОЗВОЄВІ НАШОЇ СПІВОЧОЇ КУЛЬТУРИ», що відбувається з нагоди відзначення 130-річчя від заснування музичного товариства «Львівський Боян».

За участі солістів, учасників камерного оркестру, хору та заслуженої капели України «Трембіта» пролунали найвідоміші твори музичного товариства, а також усім присутнім зробили короткий екскурс в історію створення та діяльності товариства.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, окрім Старого Самбора такі заходи вже провели у містах Трускавець та  Яворів. Завершальним етапом стане проведення мистецько – концертної програми у Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла у м. Львів, 18 вересня 2021 року о 16.00 год.

Нагадаємо, що відзначення заснування Львівського Бояна відбувається в межах реалізації проєктів, що стали переможцями конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства. Для їх виконання (реалізації) надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки серед інститутів громадянського суспільства.

Львівська національна опера дивуватиме глядачів травневими виставами для дорослих і дітей
"Спарроу Парк Львів" включили до реєстрів індустріальних парків України
Дорожники ремонтують автошлях Грабовець – Вихопні – Жовтанці
В області понад 70 учасників зовнішнього незалежного оцінювання отримали по 200 балів, а троє - по 4...