k2FtbBdWr1

У Львові погасили марку з нагоди ювілею заснування фахового коледжу спорту

6 травня у Львові погасили персоніфіковану марку та пам’ятний конверт з нагоди 50-літнього ювілею Львівського фахового коледжу спорту. 

Дату обрали невипадково – патроном коледжу, як закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю є святий Юрій, тож щороку 6 травня відзначається День коледжу.

«Львівський фаховий коледж спорту – один з найкращих спеціалізованих навчальних закладів такого типу. З року в рік вихованці коледжу демонструють високі результати на національних змаганнях та гідно виступають у складі національної збірної на міжнародних турнірах», – розповів заступник начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Андрій Тур, який взяв участь в урочистостях.

У коледжі функціонують відділення з боксу, веслування на байдарках і каное, вільної боротьби, велоспорту, водного поло, гандболу, кульової стрільби, легкої атлетики, санного спорту, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, фехтування, футболу.

Нагадаємо,  50 років тому Львівська обласна рада утворила загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю, реорганізовану в червні 1990 року в училище фізичної культури, а з лютого 2020 року у Львівський фаховий коледж спорту.

Фото – відділення НОК України у Львівській області.