k2FtbBdWr1

Міста Львівщини запрошують подаватись на конкурс «Молодіжна столиця України»

Щороку, починаючи з 2018, в межах конкурсу «Молодіжна столиця України» обирають місто з найкращими умовами для проживання і розвитку молоді. Місто-переможець отримує низку переваг для свого подальшого удосконалення. Мова йде про промоцію, покращення іміджу та туристичної привабливості, проведення в місті всеукраїнського молодіжного форуму, підвищення рівня участі молоді у процесах розроблення, ухвалення та впровадження управлінських рішень на місцевому рівні.

Якщо ви вважаєте, що саме ваше місто є прикладом того, як потрібно організовувати життя молоді, то подавайтеся на «Молодіжну столицю України – 2023».

Переглянути деталі конкурсу і завантажити бланк заявки І етапу можна тут: http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

Кінцевий термін подачі заявки – до 25 листопада 2021 року.

Надсилати документи у форматі PDF сюди.

За детальною інформацією та проведенням презентації конкурсу звертайтесь до регіонального координатора  Ореста Бориса:   https://www.facebook.com/borys.orest/

Нагадуємо, що національний конкурс “Молодіжна столиця України” організований Міністерством молоді та спорту України, Українським інститутом міжнародної політики, Національною молодіжною радою України за підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine.