Цього тижня 5 ОСББ області, які скористалися програмою енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності», компенсували 46,2 тис грн з обласного бюджету на відшкодування частини відсоткової ставки за отриманими кредитами. Інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА.

Відшкодували відсотки в межах Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Згідно з нею вперше в Україні здійснюється підтримка ОСББ при роботі з ДУ «Фонд енергоефективності» на обласному рівні.

«Львівщина є однією з регіонів-лідерів щодо роботи за програмою «Енергодім». Так, станом на сьогодні Фонд енергоефективності схвалив 100 заявок від ОСББ на впровадження енергоощадних заходів»,-  розповів керівник департаменту Богдан Кейван.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний» на грантовій основі. З обласного бюджету додатково здійснюється відшкодування відсоткової ставки у розмірі 3%-10%.

«Впровадження заходів підвищенням енергоефективності в житловому фонді дозволить покращити та створити комфортні умови проживання, скоротити споживання теплової енергії і в кінцевому результаті зменшити розмір «платіжок» за тепло. Запрошуємо ОСББ брати участь в програмі «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності» та енергомодернізовувати будівлі», – додав Богдан Кейван.