«Місяць цифрової трансформації»: запрошуємо активних громадян перевірити рівень знань цифрових навичок

Міністерство цифрової трансформації здійснює широкомасштабну інформаційну кампанію «Місяць цифрової грамотності», що триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Ця ініціатива реалізується в межах проєкту «Дія. Цифрова освіта».

Запрошуємо активних громадян перевірити власний рівень володіння цифровими навичками упродовж цього місяця за посиланням.

Тестування передбачає перевірку базових знань і навичок із цифрової грамотності в шести сферах:

1. Основи комп’ютерної грамотності.
  2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.
  3. Створення цифрового контенту.
  4. Комунікація і взаємодія в цифровому суспільстві.
  5. Безпека в цифровому середовищі.
  6. Вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя в цифровому суспільстві.

Кожна із цих сфер знань охоплює 5 цифрових компетентностей. Загалом оцінюються 30 цифрових компетентностей.

Інформацію про активності в межах Місяця цифрової грамотності можна буде відстежувати в соцмережах за хештегом #DigitalMonth.