У НПП «Бойківщина» запрацювала науково-технічна рада

У четвер, 4 листопада, відбулося перше засідання науково-технічної ради національного природного парку «Бойківщина».

Під час зустрічі підтримано реалізацію планів заходів з науково-технічної та рекреаційної діяльності, екологічної та освітньо-виховної роботи національного природного парку «Бойківщина» на 2022 рік.

Також під час засідання обговорено питання про стан робіт з розробки проєкту відведення земельних ділянок у постійне користування та проєкту організації території НПП «Бойківщина».

А після засідання науково-технічної ради всі присутні долучилися до реалізації екологічної ініціативи «Масштабне залісення України», програми Президента України «Зелена країна» в рамках Акції «Створюємо ліси разом» та висадили саджанці туї на території національного природного парку.

Довідково:

Науково-технічна рада – це постійно діючий колегіальний дорадчий орган, який вирішує наукові та науково-технічні проблеми і сприяє участі громадськості в управління національним природним парком, а до їх складу включають провідних науковців та фахівців.