k2FtbBdWr1

Міжнародна виставка «ТурЕКСПО» стартувала на Львівщині

На Арені Львів відбулося відкриття 22-ої Міжнародної виставки «ТурЕКСПО». Виставка проходить у межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності, який триватиме з 19 по 21 жовтня. Учасниками є понад 70 фірм із Литви, Польщі та багатьох регіонів України. На виставці представлений великий стенд Львівської області.

Участь в урочистому відкритті «ТурЕКСПО» взяв заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

«Приємно, що участь у цій виставці беруть зокрема і східні регіони України. Цей захід дає можливість людям з різних регіонів держави зустрітися й напрацювати спільне бачення, започаткувати нові проєкти у сфері туризму. Важливі й обставини, за яких відбувається «ТурЕКСПО». Це посилення карантинних вимог із 18 жовтня. І якщо ще у 2020-му ми не мали вакцин від COVID-19, то зараз їх наявність розв’язує руки, зокрема для організації таких заходів, як цей міжнародний форум», – зазначив Віталій Загайний.

Усі учасники й гості туристичного форуму зобов’язані мати сертифікат про вакцинацію від Covid-19 або негативний ПЛР-тест. На першому поверсі біля входу працює центр вакцинації, де також можна здати тест.

Організатор виставки-форуму, президент акціонерного товариства «Гал-ЕКСПО» Андрій Стегура наголосив на зміні місця проведення заходу.

«Дякую Державному агентству розвитку туризму й держпідприємству «Арена Львів» за ідею перенесення цього форуму на стадіон. Ми впевнені, що зміна локації позитивно вплине на наш захід», – додав Андрій Стегура.

У межах «ТурЕКСПО» відбудеться 15-та спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес», 4-ий Форум Центрів туристичної інформації. Однією з головних подій буде панельна дискусія «Туризм 21-22. Нові тренди та можливості» за участю провідних фахівців ДАРТ та відомих спікерів.

Другий день виставки буде присвячений Форуму готелярів та рестораторів із ключовою темою «2021-2022: Еволюція Індустрії Гостинності!»: Які висновки треба зробити у 2021 році та що планувати на 2022?».