У Рава-Руській об’єднаній громаді запрацював новий Центр надання адміністративних послуг

Сьогодні, 15 червня, у Рава-Руській територіальній громаді відкрили Центр надання адміністративних послуг. Він відповідає сучасним вимогам та європейським стандартам.

Участь у відкритті взяв  заступник голови Львівської облдержадміністрації Олександр Кулепін.

Змога отримати якісні та доступні адміністративні послуги – це один з найважливіших напрямів діяльності територіальних громад у межах реформи децентралізації.

Відтепер, жителі Рава-Руської громади мають можливість отримати 182 адміністративні послуги. Серед них: реєстрація нерухомості, бізнесу, отримання відомостей ДЗК, реєстрація місця проживання, реєстрація актів цивільного стану, послуги соціального характеру та інші.

Цей перелік постійно доповнюватиметься. Невдовзі також запрацює станція для оформлення та видачі закордонних паспортів.