Молодь Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі проєктів

Міністерство молоді та спорту України розпочало прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у межах  здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році. Цьогоріч у Державному бюджеті України на це передбачили 7 млн грн.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема:

●        інститути громадянського суспільства;
●        заклади освіти;
●        комунальні установи, які працюють з молоддю.

Організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Пакет документів на участь у конкурсі має бути поданий до міністерства до 16:00 28 лютого 2022 року у друкованій формі (у 2-х примірниках) на офіційному бланку організації на адресу: м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418, та електронній формі (kultmolodi@ukr.net).

Пакет документів має містити:

Інститути громадянського суспільства, заклади, установи можуть подавати на конкурс лише одну заявку. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Заявка на участь у конкурсі має бути подана за підписом керівника юридичної особи, або іншої особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, дані про яких оприлюднено в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України.

Пріоритети конкурсу 2022 року:

●        відкривання спільного минулого і культурної спадщини;
●        підтримка активної громадянської позиції та підвищення рівня компетентності молоді для її участі та інтеграції у суспільне життя, в тому числі шляхом популяризації підприємництва та волонтерства;
●        поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій;
●        зміцнення ініціатив молоді з територіальних громад України та сільських місцевостей і малих міст Республіки Польща з урахуванням викликів сучасного світу;
●        зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді.

Проєкти, подані на конкурс повинні відповідати одному із зазначених пріоритетів.

Умови реалізації проєктів та уся детальна інформація за посиланням – https://cutt.ly/wIuX7YD

Додаткову інформацію також можна отримати за телефоном: (044) 287-24-57 – департамент молодіжної політики міністерства молоді та спорту.