Під час українсько-польської зустрічі обговорили питання поглиблення співпраці з Люблінським воєводством

Сьогодні, 6 липня, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Роман Шепеляк зустрівся з Віцемаршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським та директором департаменту стратегії та розвитку Маршалківського уряду Люблінського воєводства Богданом Кавалком.

У межах зустрічі обговорили оновлену стратегію транскордонного співробітництва для Люблінського, Підкарпатського воєводств, Львівської області, Волинської області та Брестської області на період 2021-2027 років.

До слова, всі пропозиції та зауваження з боку Львівської облдержадміністрації були враховані польською стороною. Наразі стратегія на етапі кінцевого погодження та затвердження.

«Наша співпраця завжди має позитивні результати у різних сферах. Зокрема, сьогодні отримав запевнення у підтримці з боку Віцемаршалка щодо питання відновлення пішого перетину в пункті пропуску «Угринів – Долгобичів». Зі свого боку Львівська облдержадміністрація бере на себе зобов’язання з облаштування належної під’їзної інфраструктури», – наголосив Роман Шепеляк.

Окрім цього, під час зустрічі поспілкувались стосовно подальших напрямків співпраці. До прикладу, проведення Європейських днів добросусідства. Також є намір започаткувати традицію проведення східних ярмарків за участі локальних виробників.

Окремо обговорили можливість приєднання Львівської облдержадміністрації до транскордонної асоціації «Єврорегіону Розточчя» на правах почесного члена.

Отже, питання відновлення пішого переходу в пункті пропуску «Угринів – Долгобичів» включать до порядку денного засідання Комісії з питань транскордонного співробітництва, що відбудеться в серпні 2021 року.