k2FtbBdWr1

Молодь запрошують на стажування в Апарат Верховної Ради України

Минулого тижня стартував конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році. Учасники Програми пройдуть стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу.  Тривалість стажування – січень-липень 2022 року.

Особлива увага буде приділена навчанню учасників програми – вони відвідують низку навчальних заходів щодо специфіки роботи парламенту та його взаємодії з іншими органами влади, особливостей проходження державної служби. Розвитку їх лідерського потенціалу сприятимуть зустрічі з народними депутатами України діючого та попередніх скликань, політичними та громадськими діячами, науковцями.

Можлива кількість учасників Програми – 50 осіб, у тому числі 30 осіб – за формою повного робочого часу. Для тих, хто проходитиме стажування у форматі повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського). Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда. Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 21 листопада 2021 року заповнити електронну форму анкети за посиланням https://interns.org.ua/member/.

Детальніше про конкурс читайте тут https://cutt.ly/GRdA6Yq