Молодіжних лідерів Львівщини запрошують на Всеукраїнський національно-патріотичний табір «Запорізька Січ»

Упродовж 14-20 серпня в Запоріжжі відбудеться Всеукраїнський табір «Запорізька Січ». Організатори заходу запрошують приїхати на табір і молодь Львівщини.

Табір базуватиметься у селі Канівське Запорізької області. Протягом 7 днів учасники будуть проходити спеціалізовані тренінгові програми. До участі в заході запрошують активну молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання та представники молодіжних громадських організацій, яким виповнилось 18 років.

Організатори забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд. Для реєстрації необхідно до 1 серпня 2021 року заповнити заявку учасника у Google-формі за посиланням.

За додатковою інформацією можна звертатися за тел.: (066) 959 97 58 – Точиліна Дарина Володимирівна – в.о. директора КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, організаторами табору є Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА та Запорізьким обласним центром патріотичного виховання молоді.