«Топ-10 бібліотек Львівщини»: конкурсна комісія визначила переможців конкурсу

26 травня на засіданні конкурсної комісії, яка проходила під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка, визначено переможців конкурсу «Топ-10 бібліотек».

Мета конкурсу – виокремлення та нагородження найкращих бібліотек в області та надання їм фінансового ресурсу на розвиток.

Як повідомляють у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА, конкурс «Топ – 10 бібліотек» цього року проводиться вперше. На конкурс подали 110 заявок. Фінансовий ресурс на реалізацію конкурсу становить 600 тисяч гривень. Кожна з бібліотек-переможців отримає по 60 тисяч гривень

За результатами засідання комісії визначено наступних переможців:

1. Радехівська міська публічна бібліотека.
2. Жидачівська міська публічна бібліотека.
3. Бібліотека – філія  смт. Підкамінь.
4. Яворівська міська бібліотека імені Ю.Липи.
5. Бібліотека с. Підгірці (Заболотцівська ТГ).
6. Верхньогаївська сільська бібліотека (Дрогобицька ТГ).
7. Бібліотека-філія  с. Добряни (Стрийська ТГ).
8. Сокальська публічна бібліотека для дітей
9. Бібліотека смт. Щирець.
10. Бібліотека-філія  с. Нижнє Висоцьке (Боринська ТГ).

«Вже не перший рік проводяться конкурси на визначення найкращих народних домів, мистецьких шкіл. Але бібліотеки зараз активно реформують, осучаснюють, тепер у них поєднуються функції і коворкінгу, і читальні, і плацдарму для проведення освітніх заходів. Тож саме на часі було запровадження конкурсу для визначення топ-10 бібліотек Львівщини. Для підтримки таких позитивних змін в обласному бюджеті на поточний рік передбачений окремий фінансовий ресурс, що дозволить найбільш активним та креативним колективам реалізовувати цікаві проєкти та розвиватися», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Нагадаємо, до складу конкурсної комісії входять також члени депутатської комісії Львівської облради з питань культури, національностей та релігій, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк та спеціалісти департаменту, представники Громадської ради при ЛОДА, керівництво Львівської обласної бібліотеки для дітей та наукової бібліотеки ЛНУ ім. Ів. Франка.