k2FtbBdWr1

Ми матимемо набагато сильнішу Європу

Так відреагував мер Копенгагена з питань зайнятості та інтеграції й віцепрезидент Європейського руху Єнс-Крістіан Люткен на те, що Україна стала кандидатом у члени ЄС.

Зустрілися з паном Люткеном сьогодні у Львівська обласна державна адміністрація ‘. Подякував за всю допомогу, яку данський народ надає зараз українському і за підтримку нашого прагнення бути у Євросоюзі.
Розповів, що попри загальне зменшення кількості ВПО на Львівщині, до нас щодня продовжують прибувати близько 300 людей, частина – потребують медичної чи психологічної допомоги. Гостро стоїть питання житла для вимушених переселенців, адже близько 20 тисяч з них досі живуть у закладах освіти. По-особливому вразлива категорія – вимушені переселенці-діти. Їх у нашій області зараз 75 тисяч, і вони потребують підтримки. Будемо вдячні Данії за будь-яку підтримку у цих напрямах.
Єнс-Крістіан Люткен пообіцяв, що працюватиме над тим, аби Львівщина отримала допомогу. Також мер Копенгагена з питань зайнятості та інтеграції розповів, що Данія хоче посилити зв’язки з Україною. Зокрема у Королівстві хочуть відкрити Український дім – з посольством та бізнес-хабом для розвитку економічних та культурних зв’язків.
Дякую за конструктив. Сподіваюся на плідну співпрацю.