За прихисток вимушених переселенців бюджетним установам Львівщини перерахують майже 70 мільйонів гривень як компенсацію на оплату комунальних послуг

Громади області, які безкоштовно приймали ВПО на проживання у бюджетних установах, отримають компенсацію упродовж п’яти днів.

На виплату компенсації за березень 2022 року перерахували 66,9 мільйонів гривень дотації з державного бюджету.
У Львівській області станом на сьогодні, лише за офіційними даними, зареєстровані як ВПО 244 тисячі людей, реальна кількість вимушених переселенців більша практично удвічі. Дякую усім, хто надає тимчасове помешкання людям, які через війну втратили домівки.
Упродовж 131 дня ми стоїмо міцно і даємо відсіч окупанту. Разом. У цьому наша сила і ключ до перемоги.
Фото ілюстративне: Getty Images