k2FtbBdWr1

НА 164 ПІДПРИЄМСТВАХ ОБЛАСТІ ПРАЦЮЮТЬ ІНОЗЕМЦІ

У січні-липні цього року Львівський обласний центр зайнятості видав дозволи та продовжив термін їхньої дії на працю 275 іноземних громадян із 42 країн світу.

Найбільше дозволів на працю отримали робітники з Туреччини (80), Польщі (59), Індії (20), Німеччини (9), США (Великої Британії (6), Нідерландів (5), Намібії (5). Окрім того, на Львівщині працюють громадяни Австрії (4), Франції (4), Норвегії (3), Чехії (3), Словаччини (3), Бразилії (3), Колумбії (3), Узбекистану (3) та ін.

Більшість іноземців працевлаштовані на підприємствах, що займаються промисловим виробництвом, будівництвом доріг, сільським господарством, інформаційними технологіями, обслуговуванням і наданням послуг, фінансовою та страховою діяльністю, торгівлею тощо.

Станом на 01.08.2022 року іноземні громадяни працюють на 164 підприємствах Львівщини. Третина тих, хто працює відповідно до отриманих дозволів, влаштовані на керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».

У галузі інформаційних технологій трудовою діяльністю зайняті 75 іноземних громадян.

86 – це інші наймані працівники. До категорії «відряджені іноземні працівники» належать 23 іноземні громадяни, яких скерували фірми та компанії з інших країн в Україну для виконання певного обсягу робіт або надання послуг на підприємствах Львівської області.