Цифрова трансформація в Україні: під час Форуму CDTO обговорили напрямки роботи у сфері диджиталізації

Упродовж 17-18 червня в Одесі відбувся Форум CDTO обласних державних адміністрацій та міст. Організатори – Міністерство цифрової трансформації та Одеська обласна державна адміністрація.

Учасниками форуму стали заступники голів обласних державних адміністрацій та міст України за напрямком цифрова трансформація. Зокрема, під час колективної роботи обговорили нові проєкти галузі, опрацювали ідеї та можливості їх реалізації.

Львівську облдержадміністрацію представив заступник голови ЛОДА Олександр Кулепін.

Одним з основних завдань Форуму є підвищення ефективності всіх CDTO, тобто заступників з цифрової трансформації, які очолюють цей напрям в областях чи окремих громадах, налагодити подальшу співпрацю між ними.

В межах Форуму учасники обговорили цифровізацію регіонів за минулі місяці. Також відбувся круглий стіл з державно-приватного партнерства. Відтак, лідери цифровізації з усієї країни спілкувалися, навчалися та обмінювались досвідом.

Нагадаємо, що цьогоріч Мінцифри запустило державну програму «Інтернет-субвенція». Завдяки їй, навіть найвіддаленіші села можна буде під’єднати до інтернету. Відтак, минулого тижня уряд затвердив розподіл коштів по інтернет-субвенції. Відповідно до розподілу, Львівщина отримала змогу під’єднати 61 село та 125 закладів соціальної інфраструктури до інтернету.