На честь створення військової частини «3002» військовослужбовців відзначили подяками від Львівської облдержадміністрації

Сьогодні, 1 липня, особовий склад 2 Галицької бригади Національної гвардії України відзначає 29 річницю з дня створення підрозділу. З цієї нагоди на території військової частини відбувся урочистий захід, участь в якому взяли представники влади, керівництво та військовослужбовці частини.

Долучився до відзначення Дня військової частини 3002 також заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний, який вручив військовослужбовцям подяки від голови ЛОДА Максима Козицького.

«Вас сміливо можна назвати носіями військових традицій княжого, королівського та козацького періоду української держави, а також військових традицій Першої та Другої світових воєн. Сьогодні на вас лежить надзвичайно важливе завдання – захист України, зокрема від її агресивного сусіда на східному рубежі. Без сумніву, ваша військова частина уже сповнена іменами героїв, що вказує на величезний військовий та патріотичний дух військовослужбовців. Впевнений, що ви здатні виконати ті непрості завдання, які ставить перед нами час», –  сказав у вітальному слові Віталій Загайний.

За зразкову військову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 29-річчя з дня створення частини подяку оголосили:

• Підполковнику юстиції Логвінову Віктору Юрійовичу;
  • Прапорщику Мечніку Ігорю Григоровичу;
  • Прапорщику Голубу Назару Васильовичу;
  • Старшому прапорщику Ципляєву Олександру Михайловичу

До складу військової частини увійшли воїни-патріоти, добровольці, активісти Майдану, народні Герої України.

«Оглядаючись назад, ми бачимо у який непростий час формувалась військова частина. У нашому строю стоять ті офіцери та солдати, яких держава покликала захищати її незалежність, територіальну цілісність та суверенітет. Вже 7 років військовослужбовці нашої бригади забезпечують обороноздатність країни. Водночас нашим обов’язком сьогодні є вшанування пам’яті загиблих героїв 2 Галицької бригади», – полковник Сергій Шуляк.

Довідково. У поточному році за рішенням Львівської обласної ради для матеріально-технічного забезпечення військової частини 3002 НГ України передбачили кошти, загальною сумою – 800 тис. гривень. Станом на 1 липня на капітальний ремонт будівель військової частини 3002 у Дрогобичі скерували 500 тис. гривень. Фінансування здійснили у межах комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021 – 2025 роки.