k2FtbBdWr1

Хорватський журнал про мандрівки присвятить номер Україні, зокрема Львівщині

З робочим візитом на Львівщині перебувала Дам’яна Домановац – директорка найбільшої у Хорватії туристичної виставки «Place2Go» та видавець однойменного журналу про мандрівки. Черговий його номер буде присвячений Україні, а зокрема й туристичним магнітам Львівської області.

Гостя із Хорватії побувала у закладах гостинності Львова, Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького.

У Трускавці пані Домановац ознайомилась із містом як із бальнеологічним курортом, відвідала бювет мінеральних вод, санаторно-курортні комплекси та художній музей Біласа, що розташований у віллі «Гопляна».

Для пані Домановац провели екскурсію державним історико-культурним заповідником «Тустань» поблизу села Урич. Ще вона відвідала Славську громаду, зокрема готель-замок «Вежа Ведмежа» у селі Волосянка, а на Бібреччині – Перший парк сучасної скульптури «PARK3020» та «Edem Resort Medical & SPA».

У межах промотуру Дам’яна Домановац зустрілася з Віталієм Загайним, заступником голови облдержадміністрації, керівництвом управління туризму та курортів.

«Візит директорки туристичної виставки й видавця журналу з Хорватії – це насправді дуже хороша передумова для того, щоб мати класний обмін туристами. Власне, що важливо – обмін, – акцентує Віталій Загайний. – Бо Хорватія нам може запропонувати те, чого не вистачає у Львівському регіоні. А ми поруч із тим маємо багато того, що цікавить хорватів. Ми це робимо на високому рівні і саме цим можемо бути цікавими для хорватського туриста».

Пані Домановац бачить перспективу в тому, щоб хорватські туристи їхали на Львівщину до локацій пригодницького, активного та гастрономічнгого туризму, відвідували різноманітні івенти.

«Це те, за чим хорвати готові їхати у Львівську область. Ми полюбляємо смакувати страви локальної кухні.  А вас усього цього – предостатньо. У вас багато використовується свинина – як і в нас у Хорватії. Але самі страви, їхня рецептура, різняться – смакують інакше. І це цікаво.

Чимало хорватів не знають вашої мови і переживають, що не зможуть порозумітися. Але я за ці кілька днів побачила багато схожих слів у наших мовах і переконана, що мовного бар’єру не буде – з українцями можна порозумітися і хорватською мовою!».

Візит Дам’яни Домановац відбувся у співпраці з Державним агентством розвитку туризму України й Посольством України у Хорватській Республіці та Львівською міською радою.