На День Незалежності України ліцеїсти з Львівщини та Луганщини обмінялись досвідом

Навчальні заклади, які готують майбутніх військових з двох областей – Львівської та Луганської провели обмін делегаціями. Такі візити ліцеї вирішили зробити в межах важливих для держави свят – Дня Державного Прапора України та 30-річчя Дня Незалежності України.

Відтак, студенти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут вирушили на Луганщину. Тут вони беруть участь у урочистостях спільно з представниками Луганського ліцею.Зокрема, сьогодні вихованець Львівського ліцею Михайло Мазунов,  батько якого загинув під Слов’янськом у червні 2014 року, спільно з очільником Луганщини піднімав Державний прапор України у місті Сєвєродонецьк.

Також львівські ліцеїсти братимуть участь у святкових заходах з нагоди Дня Незалежності, ознайомляться з Луганським ліцеєм, відвідають окремі військові частини.

Участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, але вже у Львові, беруть ліцеїсти Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (м. Кремінна).

Сьогодні вони зустрілись з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким. Очільник області подякував ліцеїстам за професію, яку вони обрали.

«Вітаю вас на Львівщині. Дуже символічно, що ви відвідуєте нашу область в час відзначення таких важливих державних свят і долучаєтесь до них. Таким чином ми демонструємо, що Схід і Захід разом у своєму бажанні протистояти ворогу і боротись за незалежність нашої держави. Сьогодні ліцеїсти із Львівщини та Луганщини піднімали разом прапор одночасно у Львові і Сєвєродонецьку. Переконаний, що саме ці молоді люди майбутні офіцери підніматимуть його у Луганську і Донецьку. Ваша професія, юні ліцеїсти, вимагає мужності, сміливості, сили, відданості. Пам’ятайте, що ви – майбутнє нашої країни, її невіддільна та важлива частина у збереженні територіальної цілісності», – зазначив Максим Козицький.

Ліцеїсти зі Сходу також візьмуть участь у екскурсіях по історико-культурних місцях Львова.

Зазначимо, що у 2018 році навчальні заклади підписали договір про співпрацю та регулярно беруть участь у спільних акціях освітнього та патріотичного характеру.