На допомогу ветеранам УПА виділено понад 659 тис. гривень

У найближчу неділю, 23 травня, країна святкуватиме День Героїв. Це щорічне свято, встановлене на честь українських вояків – борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також Героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

Щороку в обласному бюджеті, в рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області, передбачаються кошти на виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії.

На зазначену мету уже скеровано 659,2 тис. грн, що дозволить надати одноразову допомогу 288 ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв’язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії.

Розмір такої допомоги цього року визначено в розмірі прожиткового мінімуму для працездатної особи, а це  – 2270 гривень для одного одержувача.

Допомога виплачується за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів банківським установам на їх особові рахунки або через державні підприємства поштового зв’язку.