k2FtbBdWr1

На Форумі видавців працюватиме тематична локація «Ветеранська книга»

Уже наступного тижня, 15 вересня, у Львові розпочнеться наймасштабніша культурна подія України – 28 BookForum. Захід проведуть у гібридному форматі: онлайн та офлайн. Програма фестивалю налічує 120 подій, 250 учасників, зокрема – 25 іноземних авторів з 21 країни світу.

Улюблені затишні локації львів’ян вируватимуть фестивальним життям: 28 BookForum розвернеться на площі Ринок, у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса, Музеї етнографії та художнього промислу Інституту Народознавства НАН України та у Радіогаражі.

Як інформують у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА на проспекті Свободи перед Львівським Національним Академічним театром опери та балету ім. Соломії Крушельницької працюватиме локація «Ветеранська книга».

Видання, які тут представлять – це книги написані військовими, ветеранами війни, волонтерами чи внутрішньо переміщеними особами, які брали участь у бойових діях, або є присвячені подіям російсько-української війни.

Локація «Ветеранська книга» створена за сприяння Міністерства у справах ветеранів України з метою привернення уваги суспільства до ветеранської літератури та розширенню її значення у інформаційній війні проти Російської Федерації.

Відтак, усіх запрошують відвідати локацію «Ветеранська книга» в межах 28 BookForum.

Нагадаємо, що усі події 28 BookForum — безкоштовні. Онлайн-трансляції можна дивитись на сайті bookforum.ua.