«Львівська ОДА долучиться до міжнародної акції з прибирання та благоустрою територій», – Іван Собко

18 вересня по всій території України відбудеться щорічна міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій. Львівська облдержадміністрація підтримує проведення акції та закликає громади області долучитися. Організатор події – громадська організація «Let’s do it, Ukraine».

Для участі у територіальних громадах визначили регіональних координаторів акції. Такі вже є у Львівській, Дрогобицькій, Трускавецькій, Пустомитівській, Судововишнянській, Стрийській, Самбірській, Жовківській, Жидачівській, Моршинській та Мостиській ТГ.

Минулого року акція об’єднала понад 138 920 учасників по всій Україні, прибрали 2138 локацій, 182 тони вторинної сировини здали на переробку.

Щоб взяти участь в акції, необхідно заповнити форму реєстрації на сайті «Let’s do it, Ukraine». Контактний телефон – 098 814 75 57 (регіональна координаторка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it, Ukraine» на Львівщині Катерина Політицька).

«Облдержадміністрація вкотре долучиться до міжнародної акції з прибирання та благоустрою територій. Минулого року у Львівській області прибирали 55 локацій, центральною локацією у Львові, зокрема, стала територія парку біля Цитаделі на вул. Грабовського.

Акції розраховані на об’єднання мешканців громади до корисної справи, для проведення благоустрою території, на якій вони живуть, і практичного залучення громадськості до бережливого ставлення до довкілля», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Акція має велике суспільне значення, адже об’єднує мешканців громади, представників бізнесу та органи влади у вирішенні питань поводження з відходами та одночасно сприяє розвитку волонтерського руху та екологічної культури України», – зазначила Катерина Політицька.