k2FtbBdWr1

На «Казкових Полях» поблизу Свіржа – пік цвітіння лаванди. Туристів запрошують відвідати унікальний парк

Розпочався пік цвітіння однієї з найбільших в Україні лавандової ділянки на новій туристичній локації Львівщини – парку «Казкові Поля» у селі Стрілки (Бібрська громада, за 25 км від Львова), який відкрили в середині червня.

Період квітування є коротким, зазвичай триває приблизно тижні – залежно від погодних умов, розповіли у «Казкових полях».

Окрім лаванди, тут також масово цвітуть троянди та починають цвісти гортензії, період цвітіння яких – серпень. Це найбільше в Україні поле, доступне для огляду.

Тарас Лозинський, заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА відзначає, що «Казкові поля» ще задовго до свого відкриття викликали небувале зацікавлення у представників туристичного бізнесу регіону.

«Під час виїзду на Бібреччину в межах нашого проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» презентація «Казкових полів» від директора Назарія Зінька дуже зацікавила операторів, які працюють із внутрішнім туризмом.

Вони стверджують, що ця локація буде користуватися попитом серед туристів. Закликаємо усіх любителів мандрівок відвідати цю місцину, адже це єдиний час у році для найкращих «лавандових» світлин», – додав заступник керівника управління туризму та курортів.

Довідка

«Казкові поля» — це парк, де відвідувачі можуть відпочити, насолодитися красою квітів, декоративних рослин, надихнутися рослинами та природними ландшафтами Львівського Опілля. Лавандове поле є одними з найбільших в Західній Україні.

На території «Казкових Полів» розташовані місцини для прогулянок та фотосесій, на яких висаджено 26.000 квіткових кущів понад 40 найцікавіших сортів та видів (лаванда, гортензія, троянда, вейгели, спіреї та ін.).

Є кафе, дитячий майданчик, крамничка, садовий центр і розсадник, галявина для концертів, свят, корпоративів просто неба, туалети.

Загальна територія для прогулянок — 10 га, де висаджені рослини у ґрунті,  а також проводяться екскурсії на розсадник декоративних рослин, що займає ще декілька гектарів.

Поруч є  Свірзький замок, П’ятничанська вежа, Парк скульптур 3020, ранчо «Скарбова гора», «Галицька сорока» і місто Бібрка.

Парк працює без вихідних 10:00-22:00
Денний квиток: з 10:00 діє до 18:00 – 30- 50 грн/ос.
Вечірній Квиток: з 18:00 до 22:00  –  60 – 100 грн/ос.

Контакти:
село Стрілки, вул. Галицька 169, Бібрська ОТГ, Перемишлянський район.
Тел. +380503706090, kazkovipolya@gmail.com

Spread the love