На компенсацію пільгового перевезення окремих категорій громадян Львівського району на 2022 рік виділили 453 000 гривень

Фахівці відділу фінансово-господарського забезпечення управління соціального захисту населення,

відповідно до Порядку компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом, уклали договори з десятьма підприємствами, які надають послуги перевезення автомобільним транспортом окремих категорій громадян на території Львівського району.

Відтак, здійснені та подані розрахунки щодо вартості послуг, наданих пільговикам. У межах затверджених бюджетних асигнувань і поданих розрахунків з перевізниками складені відповідні акти звіряння.

На підставі актів звіряння, які зареєстровані в органах Державної казначейської служби України, здійснені розрахунки на 453 000 гривень.