Відбулось онлайн-засідання Координаційної ради з питань сімейної політики при обласній державній адміністрації.

Учасниками ради стали заступник голови ЛОДА Віталій Загайний, голова ГО «Центр «Жіночі Перспективи» Любов Максимович.

«В області реалізується багато заходів у сфері сімейної політики, але недолік полягає в тому, що їх реалізація відбувається через різні інституції. У зв’язку з цим, вони є розрізненими та не до кінця скоординованими. Для більшої ефективності потрібен більший контроль за  всіма процесами. Водночас ми бачимо наскільки ця тема зараз на часі, особливо в частині популяризації сімейних цінностей», – зазначив заступник.

Онлайн-захід відбувся за кількома тематичними напрямками. Спершу учасники мали змогу оцінити стан виконання державних документів із забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Далі ж увагу приділи механізмові взаємодії державних та недержавних організацій, який зменшив би ризики нелегального працевлаштування та торгівлі людьми.

Долучились також до дискусії керівниця програм з протидії торгівлі людьми ГО «Центр «Жіночі Перспективи» Олена Кальбус та голова комісії з питань соціального захисту населення Громадської ради при Львівській ОДА Олександр Тращенко.

Наприкінці Координаційної ради учасники обговорили створення кабінету довіри для співзалежних осіб, що зазнали шкоди від зловживання психоактивними речовинами.