k2FtbBdWr1

В Львівській обласній клінічній лікарні завершили капітальний ремонт пологового відділення

Сьогодні представники будівельної організації – підрядника передали керівництву Львівської обласної клінічної лікарні ключі від пологового відділення лікарні, в якому завершили капітальний ремонт. Перших породіль почнуть приймати вже у лютому наступного року.

Після ремонту в пологовому корпусі запрацюють відділення екстрагенітальної патології (30 ліжок), відділення патології вагітності  (30 ліжок), відділення неонатального догляду (40 ліжок), відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених (40 ліжок).

Загальна вартість робіт склала 106 млн грн, з яких близько 90 млн грн – кошти обласного бюджету, 16 млн грн – державний бюджет. Окрім того, з державного бюджету виділили 6,5 млн грн, за які закупили необхідне медичне обладнання.

“Дуже тішить, що ми  завершуємо довгобуди і громади матимуть  сучасні лікарні. Це не перше пологове відділення, яке відкриваємо цього року. Нещодавно було відкриття у перинатальному центрі. У цьому ж відділенні ремонтні роботи тривали з 2017 року тривають ремонтні роботи і зараз бачимо комфортні палати із сучасним обладнанням.  буде високим. Тепер тут можуть успішно працювати медики а мешканці народжувати немовлят.  До реконструкції у закладі  народжувалось в рік більше чотири тисячі діток.  Дякую усім хто долучився до оновлення пологового, це справді добра справа, бо у закладі народжується нове життя”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Роботи з ремонту пологового корпусу Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» розпочали  у жовтні 2017 року. Виконання робіт розділили на два напрями: капітальний ремонт інженерних мереж і приміщень, а також роботи з енергозбереження (заміна системи опалення корпусу (заміна труб, арматури, радіаторів опалення). Окрім того, облаштували ІТП (індивідуальний тепловий пункт). Повністю замінили покрівлю даху, утеплили горища, замінили усі вікна на енергозберігаючі.

Також під час капітального ремонту:

  • замінили системи водопостачання, водовідведення, електромережі та освітлення;
  • облаштували системи постачання медичних газів та відремонтували приміщення пологового корпусу (штукатурні, малярні роботи, влаштування покриттів з керамічної плитки, заміна дверей тощо).