k2FtbBdWr1

На Львівщині активно триває будівництво об’їзної дороги поблизу Трускавця

Як зазначили в Службі автомобільних доріг у Львівській області, автомобільна дорога Т-14-02 Східниця – Пісочна в обхід Трускавця будується швидким темпом. Так, станом на сьогодні вже значна частина дороги із твердим дорожнім покриттям.

На цей час 2,4 км дороги заасфальтовано у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

Олег Береза, керівник Служби автомобільних доріг Львівщини, розповів, що над проєктом будівництва цієї дороги працювали дуже багато часу, але тільки завдяки Національній програмі «Велике будівництво», вдалося зрушити цей проєкт з нерухомої точки й розпочати будівельні роботи.

Наразі шляховики проводять такі роботи:

– укріплення узбіччя на ділянці, де укладено асфальтобетон;

– встановлюють водовідвідні лотки вздовж дороги;

– продовжують роботи із влаштування дорожнього одягу.

«Новозбудована ділянка дороги за параметрами відповідатиме ІІ-ій технічній категорії та матиме по дві смуги руху з шириною проїзної частини 7,5 м. Крім цього, відповідно до проєкту, на початку та в кінці траси будуть облаштовані однорівневі транспортні розв’язки кільцевого типу», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Цей автошлях дасть змогу відновити зручне й безпечне сполучення між курортними містами Львівщини та спрямувати автотранспорт в обхід Трускавця.